Uprawiasz sport? Dbasz o kondycję, a może zależy Ci na lepszych osiągnięciach sportowych bądź wysportowanej sylwetce? Jeśli tak - zapraszam do współpracy, chętnie pomogę Ci w realizacji Twoich marzeń i potrzeb, na które wpływ na odżywienie 🙂
Pamiętaj , że sport to 30% efektów, a pozostałe 70% to DIETA ! 🙂

Indywidualny dobór planu żywieniowego

Korzystając z poradnictwa dietetycznego online otrzymasz indywidualnie dobraną dietę i zalecenia dietetyczne 🙂 Spersonalizowany plan żywieniowy układam na podstawie obszernego wywiadu żywieniowo-medycznego i Twoich osobistych celów.  Uwzględniam rodzaj dyscypliny sportowej, ilość jednostek treningowych, parametry zdrowotne, możliwości finansowe oraz czasowe w przygotowywaniu planów diet i  ewentualnych suplementacji.  Jadłospis zawsze dostawany jest jest także do Twojego planu dnia, stylu życia i preferencji smakowych  - tak aby dieta była smaczna, łatwa i przyjemna 🙂 Razem znajdziemy rozwiązanie każdego dietetycznego problemu.
Współpraca ze mną to nie tylko rozpisany plan dietetyczny, ale również  kontakt, w trakcie którego kontrolujemy postępy i wprowadzamy ewentualne korekty diety. Staram się także wspierać oraz motywować kiedy tego potrzebujesz!:)
Szczegółowe opcje i plany przedstawione zostały w cenniku.

 


 

Doradztwo żywieniowe

Jeśli nie potrzebujesz konkretnego planu żywieniowego, ale potrzebujesz wskazówek i oceny dotychczasowego sposobu żywienia ta opcja będzie dla Ciebie idealna.
Skonsultuj ze mną swój jadłospis, a powiem Ci co warto w nim zmienić. Mogę stworzyć także dla Ciebie elastyczny plan żywieniowy, dzięki któremu będziesz wybierał każdego dnia to na co masz ochotę i dalej będziesz dążył do realizacji swojego celu 🙂

 

Szkolenia

Prowadzę także szkolenia, prelekcje, edukację żywieniową i warsztaty m.in przy okazji eventów sportowych 🙂

 

Napisz jaka tematyka Cię interesuje, a wspólnie stworzymy ofertę specjalnie dla Ciebie!